Size bir telefon kadar yakınız
0216 510 8632
Dil Seçin
tren

Cilt Bakım Cihazları

Cilt Bakım Cihazları

Estetik ve güzellik merkezleri için cerrahi olmayan işlemler yüz ve vücut şekillendirme cihazları büyük önem arz  eder. Her müşterinin farklı cilt yapıları,  ve istekleri olduğu için bütün talepleri karşılayabilmeniz önemlidir.  Selülit, cilt lekesi, kırışıklık giderme, gıdı eritme, yüz toparlama, iğnesiz mezoterapi, lifting, antiaging,  ve bölgesel zayıflama taleplerini karşılamanız işletmenizin sürekliliğ ve gelişimi açısından önemlidir.

Cilt bakım cihazları bölgesel zayıflama, yüz şekillendirme, iğnesiz mezoterapi, dermo masaj cihazına kadar birçok medikal estetik  cihazları firmamızda bulabilirsiniz. En son  teknoloji ile donatılmış bu cihazlarla hızlı, kalıcı etkili ve acısız seanslarla müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. Cihazlarla ilgili detaylı bilgileri internet sitemizde bulabilirsiniz. Bilgi veya satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz  cihazı satın almak yerine lazer cihaz kiralama imkanınız da bulunuyor. Herhangi bir ekstra maliyete girmeden kısa veya uzun vadeli medikal lazer cihazlarımızı kiralayabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Cihazları

Görünümüne ve estetiğine önem veren insanların talepleri doğrultusunda yeni nesil medikal estetik cihazları üretiliyor. Bu cihazlar sayesinde müşterilerinizin birçok talebini yerine getirebilirsiniz. Epilasyon, kırışıklık tedavisi, leke tedavisi, yüz toparlama ve bölgesel zayıflamaya  kadar geniş uygulama alanı bulunmaktadır.

Nuximia Smart Diyot Lazer

Nuximia Smart Lazer Diyot Cihazı ile istenmeyen tüyleri hayatınızdan çıkarın. Nuximia, güzellik endüstrisinde mevcut en iyi lazeri seçerken düşünebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Daha ağrısız ,daha soğuk ve daha konforlu bir epilasyon işlemi sizi bekliyor. Yenilikçi teknoloji, kanıtlanmış sonuçlar ve Avrupa kalitesi sadece tek bir cihazda birleştirildi.

Dünyadaki ilk ısınmayan başlık teknolojisi

Nuximia yeni bulunan SLD teknoloji sayesinde uygulama yaparken eşsiz soğutma sistemi sayesinde başlık ısısını ortalama -6 ile -2 arasında tutmayı başarabilen tek lazer cihazı olma özelliğini barındırıyor.  Seansın ağrısız ve konforlu bir şekilde olması için başlık ısısını eksi derecelerde tutmanız gerekir

Akıllı lazer teknolojisiyle üretilmiş kıl/tüy aldırma cihazıdır. 20 milyon atış garantisi vardır. Uzaktan yazılım güncelleme avantajıyla, daima yeni sürüm olarak kullanabilirsiniz. Buz başlığı sayesinde, acısız ve konforlu seans imkânı sunuyor. Tüm cilt türlerine uygulayabilirsiniz. Derin kıl kökü diplerine kadar erişim sağladığı için omuz, sırt, bacak gibi bölgelerde etkili sonuç verir. İnce ve kalın başlıkları sayesinde hem ulaşılamayan bölgelerde rahatlıkla çalışabilirsiniz hem de seans süreleriniz daha da kısalır.

Mevcut Türkiye’deki lazer cihazlarında -3 -5 derecelere kadar soğuttuğu söylenir. Fakat uygulama esnasında başlık o kadar ısınır ki epilasyon işlemi çok ağrılı ve acılı hale dönüşür. Çünkü soğutma sistemleri yetersiz kalır.

Başlığın ısınması ağrı ve acının yanında alacağınız sonucu olumsuz yönde etkilemektedir. Kıl kökünü belirli bir ısıya ulaştırdıktan sonra kıl kökü patlar ve bir daha kıl üretemez.

Türkiye’deki mevcut lazer cihazlarında ki eski tip başlık sistemleri soğutma sistemleri ne kadar iyi olursa olsun işlem sırasında başlık ısısının çok fazla artmasından dolayı vermeniz gereken enerjiyi ağrı ve acı aşırı derecede arttığından dolayı durmanız, ara vermeniz yada enerjisini düşürmeniz gerekir. Bu işlemler yüzünden   yeteri düzeyde ısınmayan kıl kökü iyileşir ve tekrar kıl üretmeye başlar. Çok uzun seans sayılarından sonra bile çok düşük oranda sonuçlar elde edilir.

Nuximia Smart lazer başlığında eski tip diyot barları yerine SLD teknolojisi yani led diyotları kullanır. Led diyotlar ısı oluşturmaz ve çok fazla enerji çıkışı sağlarlar eşsiz soğutma sistemi sayesinde hiç ısınmayan başlık sistemi ile 4 – 6  seansta %100 yakın   sonuçlar elde ederseniz.

Diyot lazer cihazı vücudun bütün bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüz bölgesi, koltuk altı, bikini bölgesi, bacaklar, kollarda güvenle kullanabilirsiniz. Yüz bölgesinde ince ve kalın kıllar birlikte bulunduğundan, başka cihaz kullandığınızda ince tüyleri tetiklemiş olursunuz. Fakat diyot lazer cihazını kullandığınızda kalın kılları alırken, ince tüylerin gelişimini de önlemiş olursunuz.

Erkeklerin acı eşikleri daha düşük olduğu için omuz ve sırt gibi derin kıl kökü olan bölgeler önemlidir. Smart Buz lazer cihazı sayesinde acısız ve konforlu işlem imkânı sunarak, müşteri portföyünüzü artırabilirsiniz.

Başlığın en büyük düşmanı ısıdır. Diğer lazer cihazlarında oluşan çok fazla ısı yüzünden atış sayıları çok düşüktür ve büyük maliyettir.

Nuximia Smart Diyot Lazerin başlığında ısı oluşmadığından 40 milyonun üzerinde atışları çok rahat görürsünüz. Başlığın 24 ay garantisi bulunmaktadır.

Başlıktan çıkan enerji düzeyi çok yüksek olduğu için bir tüm vücutta diğer cihazlara göre çok daha az atış ile  yaklaşık 20 dakikada tamamlarsınız.

Tüm bu özellikler zaten kanıtlanmış Reactify sistemi ile desteklenmektedir. Nuximia Smart Diyot Lazer wireless bağlantı yöntemiyle sürekli internete bağlıdır  Lazerinizi 7/24 izleyebileceğimiz ve herhangi bir sorun yaşamayacağınız  anlamına gelir. Cihazınız her zaman güncel kalır. Bu nedenle makineniz için endişelenmenize gerek yoktur.

Yüz ve Vücut Şekillendirme Cihazları

M3 Cilt Bakım Cihazı

M3 Cilt Bakım Cihazı, Klinik ve güzellik merkezleri için tasarlanmış kullanışlı başlıkları ile 8 değişik vücut ve yüz tedavisi uygulayabileceğiniz ve ilk seansta görünen muhteşem değişime tanık olacağınız bir cihazdır. Yüz şekillendirme ve bölgesel zayıflama cihazı olarak adlandırılır.

 • Vakum masaj başlığıyla cilt yağ tabakasının azalmasını ve vücutta bulunan selülitin kaybolmasını sağlar.
 • Ultrasonik dalgalar yayan başlık sayesinde cilt altında bulunan yağ dokusunu ısıtır. Hücresel metobolizmayı artırarak yağ yakılmasını hızlandırır. Ultrasonik etki sayesinde, cilt altı dokusunun yenilenmesini sağlayarak, selüliti yok eder.
 • İğnesiz mezoterapi (mesostar) elektroporasyon yöntemiyle çalışıyor. Özel olarak hazırlanan ilaçlar, monopolar düşük voltajlı elektriksel akımla oluşan mikro kanallardan geçirilir. Bu yöntemle cildi geçen ilaçlar, hedef dokuya ulaşırlar.
 • Cihazda kullanılan elmas başlıklarla yüzeydeki ölü tabaka soyularak, alttaki sağlıklı doku ortaya çıkarılır. Ağrısız ve anestezi gerektirmediği için kullanım avantajı ve kolaylığı sağlıyor.
 • Basınçlı püskürtme başlığı sayesinde, oksijen ve sodyum klorür içeren solüsyon hedef bölgeye püskürtülür. Bu yöntemle ölü hücreler başka bir uygulamaya gerek kalmadan ciltten atılır.
 • Radyo frekansbaşlıkları sayesinde vücutta geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Cilt gençleştirme, sarkıkların toparlanması, kırışıkları giderme tedavileriyle birlikte selülit giderme ve bölgesel incelme tedavilerinde de başarıyla kullanılıyor.
 • Ultrasonik dalgalar yayan başlıklar sayesinde bölgesel incelme tedavilerini başarıyla yapabilirsiniz.

M3 Cilt Bakım Cihazı Kullanım Alanları:

Dermomassage (Dermo Masaj)

Mekanik masajı cilt katlarının vakumla aynı anda çekilmesi (emilmesi) ile  uygulanan masaj şeklidir   Tedavi tamamen noninvaziv ve güvenli olup vücuttaki doğal süreçleri destekler. Ek olarak endorfin üretimini uyarır.

Uygulanan masaj, deri altı bağ dokusunu ve cildi güçlü bir şekilde etkiler, ayrıca kan dolaşımını ve lenf akışını yoğun şekilde uyarır. Dermomassage sayesinde selülitten etkili şekilde ve kalıcı olarak kurtulursunuz.

Ultrasonik Yağ Yakma

Ultrasonik yağ yakma, cerrahi yağ aldırma yöntemine girişimsel olmayan ve güvenli olan mükemmel bir alternatiftir. Ultrasonik yağ yakma, diğer yöntemlerle yağ azaltmanın zor olduğu problemli bölgelerden yağ azaltımı için önerilir. Bu tedavi temel olarak karın, kalça, uyluk, diz, omuz, çene, yanak ve boynun modellenmesinde kullanılır.

Ultrasonik dalgaların özgül frekansının etkisi sayesinde yağ hücrelerinin parçalanmasına neden olur. Bir yağ hücresinin içerdiği yağ asitleri ve gliserol, vasküler ve lenfatik sistemler vasıtasıyla karaciğere atılır. Oradan, doğal süreçler yoluyla, vücuttan atılırlar. Geleneksel kilo verme yöntemlerine dirençli bölgelerde yağ dokusundan kurtulmanın en kolay yollarından biridir. Ultrason dalgalarının etkisi, ultrasonik yağ aldırmayı ameliyatın ciddi bir alternatifi haline getiren yağ hücrelerinin parçalanma ve taşınma sürecini önemli ölçüde artıran IR dalgaları ile daha da arttırılır.

Radyo Frekans

Radyo Frekansı cilt gençleştirmede en son teknolojidir. Bu tür bir cihaz, derinin derin katmanlarından geçen yüksek frekanslı ve yüksek voltajlı alternatif akımları kullanır. Mevcut kollajen liflerinin büzülmesi ve yeni liflerin üretim hızının arttırılmasıyla cildin yapısı ve gerginliği büyük ölçüde iyileştirilir.

Cihaz, cilde yüksek frekans (1MHz, radyo dalgaları spektrumu içinde) ve yüksek gerilimli akım uygular, cildin ısınmasına neden olur. Bu duruma “diyatermi” veya derin ısıtma adı verilir; bu sayede dokunun içinde, derin katmanlarda ısı üretilir.

Dışarıdan ısı uygulanmasının aksine, radyo frekans teknolojisi hem yüzeysel dokuyu hem de daha derin katmanları uyarır. Etkileri cilt oksijenlenmesi, beslenme, mikro dolaşım ve genel durumun iyileştirilmesidir.

Uygulanan ısı nedeniyle kollajen liflerinin kasılması, yenilenme sürecini uyarır.

Ek olarak, fibroblastların termal uyarılması, kollajen ve elastin üretimini mümkün kılarak cilt yüzeyinde görsel kırışıklıkların azalmasına neden olur.

Bu tedavinin en göze çarpan etkileri cildin elastikiyetinde, tonunda, yüz şeklindeki iyileşmelerdir. En iyi sonuçlar için, bir dizi tedavi yapılmalıdır.

Faydaları:

 • İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltma
 • Yüz ve boyun yeniden şekillendirme
 • Ciltteki dolaşımda artış
 • Kollajen üretiminin uyarılması
 • Yaşlanmayı Geciktirici

 

Elmas Mikrodermabrazyon

Elmasmikro dermabrazyon, epidermisin mekanik olarak aşındırılması işlemidir. İstenilen seviyeye kadar sürekli kontrol altında cildin  mikro tabaka yavaş ve kontrollü aşınmasına imkân sağlar.

Farklı boyutlarda ve aşındırıcılıkta elmas başlıklar (uçlar sentetik elmastan yapılmıştır) kullanılarak işlem uygulanır. Alt cilt katmanındaki üst epidermis katmanlarının orta derecede çıkarılmasıyla, hasar görmüş hücrelerin yerini alan yeni, sağlıklı hücrelerin yoğun şekilde gelişmesini sağlar.

Elmas mikrodermabrazyon yoğun cilt yenilenmesini uyarır, kollajen ve elastinin ciltle doğal sentezini arttırır. Bu nedenle, bu yöntem cilt gençleştirme, çatlak izlerinin azaltılması, kırışıklıkların ve izlerin düzeltilmesi, hiperpigmentasyonun azaltılması ve derin cilt temizliği için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Faydaları:

 • Cilt durumu ve görünümünde iyileşme
 • Cilt mikro dolaşımında iyileşme
 • Ölü derinin giderilmesi
 • Cilt dokusunun iyileştirilmesi
 • Çatlakların görünürlüğünün azaltılması

MICOOL-A Soğuk Lipoliz Cihazı

Soğuk lipoliz, cilt üstüne uygulanan soğuk enerji ile cilt altı yağ tabakasının diğer dokulara zarar vermeden dondurulması ve donan yağ hücrelerinin vücudun kendi biyolojik döngüsü ile vücuttan atılması işlemidir

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan simit bölgesi, sezeryan veya doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir uygulamadır. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, bu metod günlük hayatınızın akışını etkilemeyen , ağrısız ve acısız bir işlemdir.Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak vücudu şekillendiren liposuction gibi geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir seçenektir. Ayrıca liposuction sonrası iyileşme döneminde görülen ağrılar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler bu yöntemde görülmemektedir.

İstenmeyen bölgelerde bulunan fazla yağlar önceleri liposuction cerrahi yöntemiyle alınırdı. Bu tedavi yöntemi ağrılı ve cerrahi işlem gerektiriyordu. Bu cihaz sayesinde yağ hücrelerini dondurup, ölümlerini sağlıyorsunuz. Ölen yağ hücrelerini de lenf drenaj sistemiyle temizliyorsunuz.

Ağrısız, temiz ve konforlu tedavi yönteminin sonunda 2 ile 4 santimetre incelme kazandırmış oluyorsunuz.

Ağrısız, yan etkisiz, cerrahi işlemsiz ve kısa sürede istenmeyen yağları almış olursunuz. Apoptozu tetikleyerek yağ hücrelerinin ölümünü hızlandırır. Tedavinin etkisi kişiden kişiye değiştiği için olumlu etkiyi 7 ile 30 gün arasında görebilirsiniz.

Cihazın uygulama alanları; bel, göbek, sutyen çizgisi, üst kalça, kalça altı, baldır bölgeleridir.

Angie Cilt Bakım Cihazı

İğneli epilasyon cihazı olarak da adlandırılan bu cilt bakım cihazları ile cilt lekelerinden, et benlerinden ve yüzeysel kılcal damarlardan kurtulmak mümkündür. Angie Cilt Bakım cihazımızla ilgili daha faza bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cilde yerleştirilen iğneyle hedeflenen doku tedavi ediliyor. Yalıtılmış iğnesi sayesinde epidermise veya etrafındaki dokuya kesinlikle zarar vermiyor. Cihaz 13,56 mhz dalga boyunda çalıştığı için işlem sonunda komplikasyon görülmez. Her cilt türünde rahatlıkla kullanabildiği için bütün güzellik ve estetik merkezleri için idealdir.

Tamamen mikro işlemci kontrollü bu cilt bakım cihazları uygulama alanları; yüzeysel kılcal damarlar, cilt lekeleri ve kusurları, et benleridir. Kataforez ( tedavi sonrası ) ve Termolizepilasyonla kalıcı epilasyon (opsiyonel) tedavilerini de başarıyla ve güvenle yerine getirebilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım: