Size bir telefon kadar yakınız
0216 510 8632
Dil Seçin
tren

Nuximia Smart Diyot Lazer

Nuximia Smart Diyot Lazer

Diyot Lazer Cihazı

Nuximia Smart Lazer Diyot Cihazı ile istenmeyen tüyleri hayatınızdan çıkarın. Nuximia, güzellik endüstrisinde mevcut en iyi lazeri seçerken düşünebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Daha ağrısız ,daha soğuk ve daha konforlu bir epilasyon işlemi sizi bekliyor. Yenilikçi teknoloji, kanıtlanmış sonuçlar ve Avrupa kalitesi sadece tek bir cihazda birleştirildi.

Dünyadaki ilk ısınmayan başlık teknolojisi

Nuximia yeni bulunan SLD teknoloji sayesinde uygulama yaparken eşsiz soğutma sistemi sayesinde başlık ısısını ortalama -6 ile -2 arasında tutmayı başarabilen tek lazer cihazı olma özelliğini barındırıyor.  Seansın ağrısız ve konforlu bir şekilde olması için başlık ısısını eksi derecelerde tutmanız gerekir

Mevcut Türkiye’deki lazer cihazlarında -3 -5 derecelere kadar soğuttuğu söylenir. Fakat uygulama esnasında başlık o kadar ısınır ki epilasyon işlemi çok ağrılı ve acılı hale dönüşür. Çünkü soğutma sistemleri yetersiz kalır.

Başlığın ısınması ağrı ve acının yanında alacağınız sonucu olumsuz yönde etkilemektedir.

Kıl kökünü belirli bir ısıya ulaştırdıktan sonra kıl kökü patlar ve bir daha kıl üretemez.

Türkiye’deki mevcut lazer cihazlarında ki eski tip başlık sistemleri soğutma sistemleri ne kadar iyi olursa olsun işlem sırasında başlık ısısının çok fazla artmasından dolayı vermeniz gereken enerjiyi ağrı ve acı aşırı derecede arttığından dolayı durmanız, ara vermeniz yada enerjisini düşürmeniz gerekir. Bu işlemler yüzünden   yeteri düzeyde ısınmayan kıl kökü iyileşir ve tekrar kıl üretmeye başlar. Çok uzun seans sayılarından sonra bile çok düşük oranda sonuçlar elde edilir.

Nuximia Smart lazer başlığında eski tip diyot barları yerine SLD teknolojisi yani led diyotları kullanır. Led diyotları çok daha az ısınır ve çok fazla enerji çıkışı sağlarlar eşsiz soğutma sistemi sayesinde hiç ısınmayan başlık sistemi ile 4 – 6  seansta %100 yakın   sonuçlar elde ederseniz.

Başlığın en büyük düşmanı ısıdır. Diğer lazer cihazlarında oluşan çok fazla ısı yüzünden atış sayıları çok düşüktür ve büyük maliyetlidir.

Nuximia Smart Diyot Lazerin başlığında ısı oluşmadığından başlık ömrü çok uzundur..

Başlıktan çıkan enerji düzeyi çok yüksek olduğu için bir tüm vücutta diğer cihazlara göre çok daha az atış ile  yaklaşık 20 dakikada tamamlarsınız.

Tüm bu özellikler zaten kanıtlanmış Reactify sistemi ile desteklenmektedir. Nuximia Smart Diyot Lazer wireless bağlantı yöntemiyle sürekli internete bağlıdır .Cihazınız her zaman güncel kalır. Bu nedenle makineniz için endişelenmenize gerek yoktur.

15 AY SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ

Diyot Lazer Cihazı Teknik Özellikleri
Güç 2200 W
Başlık gücü 700 W
Fluence            45J/CM2
Herz                  1-10 hz
Soğutma sistemi -6
Atış garantisi 15 ay sınırsız atış garantisi

 

Diyot Lazer Cihazı Görselleri
Nuximia Diyot Lazer Cihazı Videosu

Diyot Lazer Cihazımızla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım: