Size bir telefon kadar yakınız
0216 510 8632
Dil Seçin
tren

Diyot Lazer Cihazları

Diyot Lazer Cihazı

Görünümüne önem verenler insanlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için sağlık ve güzellik merkezlerine gidiyorlar. Hastane, estetik kliniği veya güzellik salonu işletiyorsanız, müşterilerinize en kaliteli hizmet vermek için lazer cihazlarımızı tercih edebilirsiniz.

 

Cilt bakım, medikal estetik ve güzellik cihaz modellerimizle müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. İsveç merkezli Medikal Estetik ve Güzellik Cihazları Üreticisinin Türkiye distribütörü olduğumuz Nuximia Smart diyot lazer cihazı ile istenmeyen tüylere en acısız ve kesin çözüm sunabilirsiniz. Lazer Cihazı ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitede bulunan formu doldurduğunuz takdirde veya aradığınız da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diyot Lazer Cihazının Özellikleri

Epilasyon amaçlı kullanım için tasarlanan diyot lazer cihazı 810 nm dalga boyundadır. İdeal dalga boyu sayesinde tüm vücuttaki kıl kökleri için en uygun epilasyon cihazıdır. Diyot lazer cihazların uygulama süreleri Alexandrite cihazlara göre oldukça kısadır. Diyot Lazer Cihazlarda ağrı ve acı minimum düzeydedir. Dört mevsim uygulama yapılabilmektedir.

Diyot lazer teknolojisiyle çalışan lazer cihazı epilasyon uygulamalarının en acısız, hızlı ve son teknolojisine sahiptir. Cihazın başlığı su soğutmalı olarak dizayn edilmiştir. Cilde jel sürüldükten sonra, -6 dereceye kadar soğutulan başlık istenen bölgede kaydırılarak atışlar yapılır. Kullanım avantajı ve kolaylığı sağlayan diyot lazer cihazı özellikleri şunlardır;

 1. SLD, LD ve LED arasındakibir teknolojiye sahiptir.
 2. Dünyadaki ilk akıllı lazer teknolojisine sahiptir.
 3. Eşsiz soğutma sistemi sayesinde çalışma ısısını ortalama -6℃ ila -2 ℃ arasında Bu sayede seansınız ağrısız ve konforlu geçer.
 4. Reactify sistem sayesinde cihaz 7/24 izlenebilir. Cihazınızın güncelleme problemi yaşamadan, uzaktan güncelleyebiliyoruz.
 5. Cihazınızla 40 milyon atış yapma imkanı
 6. VCSEL teknolojisiyle en güçlü lazer.
 7. Taramateknolojisi sayesinde daha hızlı ve acısız seanslar uygulayabilirsiniz.
 8. Koyu ten renkli ciltlerde bile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.
 9. Derin yerleşimli kıllarda oldukça iyi etki gösterir. Özellikle yüz bölgesi, bikini bölgesinde, erkeklerin omuz, sırt gibi bölgeler için en ideal lazer cihazıdır.
 10. Cihazınbaşlığı ısı üretmez. Bu nedenle başlık ömrü en uzun cihazdır.

Diyot Lazer Cihazının teknik özellikleri;

 • Elektrik gücü: 2200W
 • Başlık gücü: 700 W
 • Spot büyüklüğü 10 mm
 • Toplam enerji 45J /cm2
 • 45 J’ye kadar / 200 ms atım uzunluğunda akışkanlık
 • Darbe uzunluğu 0 – 200 ms
 • Frekans 1 – 10 Hz
 • Soğutma sistemi kapasitesi -6 ℃
 • Başlık atış sayısı 40 milyon

 Diyot Lazer Cihazının Avantajları

 1. Tüm cilt tiplerindehızlı ve başarılı şekilde kullanılabilir.
 2. Derin kıl köklerini yakmada kesin sonuçlar alınmasını sağlar.
 3. İnce tüylerde başarılı epilasyon sağlar.
 4. Uygulamada kıl kokusu yoktur.
 5. Tüm vücut uygulaması 20 dk da tamamlanır.
 6. Sarf gideri yoktur.
 7. Cihazlar az yer kaplar.
 8. Kontrol seanslarına gerek yoktur.

Diyot Lazer Cihazının Fiyatı

Akıllı lazer teknolojisine sahip buz lazer cihazı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Diyot lazer cihazlarının herhangi bir sarf gideri yoktur. Alexandrite cihazlara göre fiyatları daha uygundur.

İşletmenizin bütçesini aşıyorsa, diyot lazer cihazı satın almak yerine, kiralama yöntemini de seçebilirsiniz. Kiralama işlemi için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. Her türlü estetik merkezlerine ve salonlarına medikal estetik ve güzellik cihazları kiralama hizmeti sunuyoruz.

 

Diyot lazer cihazını kısa dönem kiralayabileceğiniz gibi uzun vadeli de kiralayabilirsiniz.

Kiralamada personelimiz cihazı adresinize teslim edip, kiralama sonunda tekrar adresinizden almaktadır. Uzun vadeli kiralamalarda kira protokolü imzalanır.

 

Lazer cihazların kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız, alanında uzman eğitimcilerimiz bulunuyor. Lazer cihazların çalışma prensipleri ve kullanımları hakkında eğitim alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Bilmeniz Gerekenler

 • Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir,
 • Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer cihazı yoktur.
 • Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz,
 • Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde size ciddi zararlar verebilir.
 • Uzakdoğudan çok ucuz fiyatlara getirtilen ve sonuç alınamayan cihazlarla para ve zaman kaybına uğramayın

 

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

 • Yüz
 • Koltukaltı
 • Genital
 • Bacak
 • Sırt
 • Göğüs
 • Kollar
 • Omuz

Tüyün rengi, inceliği, kalınlığı, ten rengi nasıl olmalıdır?

Lazer epilasyonda en iyi sonuçlar koyu renkli tüylere sahip ve açık tenli kişilerde alınıyor. Bunun sebebi lazer enerjisinin kıla rengini veren koyu renkli pigment tarafından tamamen emilebilmesidir. Çok ince ve ayva tüylerinde Nuximia Smart lazerin çok güçlü enerji çıkışı sayesinde mevcut lazer cihazlarının içerisinden en iyi sonucu alabileceğiniz lazer epilasyon sistemidir.

Nuximia Smart Diyot Lazer

Nuximia Smart Lazer Diyot Cihazı ile istenmeyen tüyleri hayatınızdan çıkarın. Nuximia, güzellik endüstrisinde mevcut en iyi lazeri seçerken düşünebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Daha ağrısız ,daha soğuk ve daha konforlu bir epilasyon işlemi sizi bekliyor. Yenilikçi teknoloji, kanıtlanmış sonuçlar ve Avrupa kalitesi sadece tek bir cihazda birleştirildi.

 

Türkiye’deki mevcut lazer cihazlarında ki eski tip başlık sistemleri soğutma sistemleri ne kadar iyi olursa olsun işlem sırasında başlık ısısının çok fazla artmasından dolayı vermeniz gereken enerjiyi ağrı ve acı aşırı derecede arttığından dolayı durmanız, ara vermeniz yada enerjisini düşürmeniz gerekir. Bu işlemler yüzünden   yeteri düzeyde ısınmayan kıl kökü iyileşir ve tekrar kıl üretmeye başlar. Çok uzun seans sayılarından sonra bile çok düşük oranda sonuçlar elde edilir.

Nuximia Smart lazer başlığında eski tip diyot barları yerine SLD teknolojisi yani led diyotları kullanır. Led diyotları çok daha az ısınır ve çok fazla enerji çıkışı sağlarlar eşsiz soğutma sistemi sayesinde hiç ısınmayan başlık sistemi ile 4 – 6  seansta %100 yakın   sonuçlar elde ederseniz.

Başlığın en büyük düşmanı ısıdır. Diğer lazer cihazlarında oluşan çok fazla ısı yüzünden atış sayıları çok düşüktür ve büyük maliyettir.

Nuximia Smart Diyot Lazerin başlığında ısı oluşmadığından 40 milyonun üzerinde atışları çok rahat görürsünüz.

Sorunuz varsa, aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım: