Size bir telefon kadar yakınız
0216 510 8632
Dil Seçin
tren

EM FORM ELİTE

EM FORM ELİTE

EM FORM ELİTE cihazı, hızlı ve sağlıklı bir şekilde istediğimiz bölgedeki kaslara  bizim yerimize ekstrem sayılarda egzersiz  yaparak imkansızı başarır, bir rüyayı gerçekleştirir.

 

Vücut şekillendirme cihazlarının hepsi yağ azaltmaya ya da cildi toparlayıp sıkılaştırmaya yöneliktir. Fazlalıklarınız az ise, fit olmak ve fit yaşamak istiyorsanız ya da karnınızı veya poponuzu şekillendirip daha iyi görünmesini istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey alt yapıyı oluşturmak. Vücudumuzun 3 /1 kas’dan oluşuyor ve mükemmel vücuda kavuşmak için önce kas yapmanız gerekiyor.

EM FORM ELİTE cihazı kas yapıp hemde yağ yakmaya yardımcı olan tek işlemdir. Ek olarak, EM FORM ELİTE dünyanın ilk cerrahi olmayan popo kaldırma işlemidir. Karın kaslarını çalıştırmak, popo dikleştirmek ve şekillendirmek, fit bir vücuda sahip olmak için EM FORM ELİTE

 

Elektromanyetik teknolojisiyle çalışan yoğun kas stimülatörü EM FORM ELİTE maksimum kas çalıştırma, yağ yakma, kas güçlendirme sağlayan inaktif spor cihazıdır.

EM FORM ELİTE, elektirkli kas stimülatör uygulamalarının en gelişmiş örneğidir. Kusursuz çalışan elektromanyetik dalgalar deriden ve yağ dokudan geçip kas kütlesine ulaşır. Yoğun ve sürekli kasılmalarla, uygulama yapılan bölgedeki kas grubu etkili bir şekilde uyarılır. EM FORM ELİTE, gerçek fiziksel antrenman ile elde edilmesi imkansız yoğunlukta bir egzersiz yoğunluğu sağlar,  hedeflenen kas ya da kas grubu üzerinde odaklı olarak çalışır, en etkili sonuçlar için ideal egzersiz programını, güvenli ve hızlı bir şekilde uygular.

 

Erkeklerin de kadınlar kadar tercih ettiği popüler vücut şekillendirme uygulamalarından biridir. Daha kaslı, sportif, maskülen bir görüntüye sahip olmaktan hoşlananların çok memnun kaldığı EM FORM ELİTE, spor yerine ve sporla birlikte kullanılabilir. Özellikle vücudun kas yapımı zor bölgelerinde, ekstrem egzersiz desteği olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü EM FORM ELİTE ile elde edilen kas gelişimini, normal standartlarda egzersizler yaparak korumak ve uzun yıllar hem fit hem de sportif görünmek mümkün.

 

EM FORM ELİTE Nasıl Etki Eder?

EM FORM ELİTE uygulamasının elektromanyetik etkisiyle hasta yattığı yerden, 30 dakikada gibi kısa bir sürede 20 bin mekik çekmeye denk gelen bir egzersiz yapmış olur ki, spor yaparak 20 bin mekik çekebilmek, aylarca bile ulaşması imkansız bir skordur. EM FORM ELİTE, herkesin hayal ettiği kaslı vücuda sahip olmasını inanılmaz derecede kolaylaştıran elektromanyetik alanı sayesinde, istenilen bölgedeki kas ve kas gruplarına kısa sürede yüksek yoğunluklu egzersiz uygulaması yaparak, yağ yakımını ve kas gelişimini sağlar.