Size bir telefon kadar yakınız
0216 510 8632
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

NORDİK LAZER bir BEAUTYBY4SİSTERS (BB4S) kuruluşudur. Merkezi İsveç’te olan firmamız, 2011 yılından bu yana medikal estetik cihazların satışı ve klinik uygulamaları konularında faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de tek ve yetkili distribütörü olduğumuz medikal estetik cihazların İsveç haricinde, Almanya, Belçika, Fransa, İtalya, Polonya’nın da dahil olduğu 80’den fazla ülkede satışı yapılmaktadır. Sadece İsveç’te 200’ü aşkın klinik ve güzellik merkezinde cihazlarımız kullanılmaktadır. Aynı zamanda satışını yaptığımız estetik cihazlarla donatılmış 2 adet estetik kliniğimiz İsveç-Stockholm’de ‘BEAUTYBY4SİSTERS‘ adı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Avrupa’da edindiği tecrübe ile etkinlik alanını Türkiye pazarına girip genişletme kararı almıştır. Firmamız, 2017 yılı itibariyle ”NORDİK LAZER” ticari ünvanı ile İstanbul-Ataşehir’de faaliyetlerine başlamış olup 2021 yılı itibarıyle Kurtköy / Pendik – İstanbul’daki yeni ofisine taşınmış bulunmaktadır.

NORDİK LAZER‘ olarak temel gayemiz; müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde, onların ihtiyaçlarına yönelik ileri teknoloji çözümleri sunmak ve bunu yaparken de estetik, konfor ve sağlıklı yaşam üçgeninden ödün vermeden, müşteri odaklı hizmet vermektir.

Saygılarımızla…

Nordik Lazer – 2021